MXSMBG6.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG6.5CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXSMBG6.5CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AA
Fitxak: MXSMBG6.5CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXSMBG6.5CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXSMBG6.5CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3926 pcs Datuen fitxa MXSMBG6.5CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.22V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing
Beste izenak 1086-13944
1086-13944-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A