MXRT100KP400CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP400CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXRT100KP400CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 400V 787V CASE 5A
Fitxak: MXRT100KP400CAE3.pdf
  • Mezua
MXRT100KP400CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXRT100KP400CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 400V 787V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1305 pcs Datuen fitxa MXRT100KP400CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 400V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 787V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 444V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-13742
1086-13742-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)