MXRT100KP110CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP110CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXRT100KP110CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
Fitxak: MXRT100KP110CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXRT100KP110CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXRT100KP110CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 110V 216V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1183 pcs Datuen fitxa MXRT100KP110CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 216V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-13686
1086-13686-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)