MXPLAD6.5KP43CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXPLAD6.5KP43CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXPLAD6.5KP43CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXPLAD6.5KP43CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4159 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-13630
1086-13630-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A