MXPLAD36KP130CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXPLAD36KP130CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 130V 209V PLAD
Fitxak: MXPLAD36KP130CAE3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXPLAD36KP130CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXPLAD36KP130CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 130V 209V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1137 pcs Datuen fitxa MXPLAD36KP130CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 130V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 209V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 144V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 173A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXPLAD36KP130CA
MXPLAD36KP130CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 130V 209V PLAD