MXPLAD15KP8.5CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXPLAD15KP8.5CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Fitxak: MXPLAD15KP8.5CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXPLAD15KP8.5CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXPLAD15KP8.5CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1200 pcs Datuen fitxa MXPLAD15KP8.5CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-13346
1086-13346-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA)
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXPLAD15KP8.0CA
MXPLAD15KP8.0CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Stockean: 1043 pcs
Deskarga: MXPLAD15KP8.0CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP85CA
MXPLAD15KP85CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Stockean: 1253 pcs
Deskarga: MXPLAD15KP85CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP8.5AE3
MXPLAD15KP8.5AE3
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Deskarga: MXPLAD15KP8.5AE3.pdf
Deskarga: MXPLAD15KP85AE3.pdf
MXPLAD15KP85CAE3
MXPLAD15KP85CAE3