MXPLAD15KP16CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXPLAD15KP16CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V PLAD
Fitxak: MXPLAD15KP16CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXPLAD15KP16CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXPLAD15KP16CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 16V 26V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1045 pcs Datuen fitxa MXPLAD15KP16CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-13230
1086-13230-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 576A