MXP5KE150CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE150CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXP5KE150CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO204AL
Fitxak: MXP5KE150CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MXP5KE150CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXP5KE150CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2823 pcs Datuen fitxa MXP5KE150CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak 1086-12886
1086-12886-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A