MXLSMBJ43CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLSMBJ43CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MXLSMBJ43CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
  • Mezua
MXLSMBJ43CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLSMBJ43CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 9633 pcs Datuen fitxa MXLSMBJ43CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak MXLSMBJ43CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
MXLSMBJ45AE3
MXLSMBJ45AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Stockean: 9128 pcs
Deskarga: MXLSMBJ45AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ43AE3
MXLSMBJ43AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Stockean: 10573 pcs
Deskarga: MXLSMBJ43AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ43CAE3
MXLSMBJ43CAE3
Deskarga: MXLSMBJ43CAE3.pdf
MXLSMBJ45A
MXLSMBJ45A
Deskarga: MXLSMBJ45A.pdf
MXLSMBJ43A
MXLSMBJ43A
Deskarga: MXLSMBJ43A.pdf
MXLSMBJ43CA
MXLSMBJ43CA