MXLRT100KP400CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP400CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLRT100KP400CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 400V 787V CASE 5A
Fitxak: MXLRT100KP400CAE3.pdf
  • Mezua
MXLRT100KP400CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLRT100KP400CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 400V 787V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1802 pcs Datuen fitxa MXLRT100KP400CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 400V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 787V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 444V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-11298
1086-11298-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXLRT100KP40CAE3
MXLRT100KP40CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 40V 78.6V CASE 5A
Stockean: 1426 pcs
Deskarga: MXLRT100KP40CAE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP400CA
MXLRT100KP400CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 400V 787V CASE 5A