MXLRT100KP300A
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP300A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLRT100KP300A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
Fitxak: MXLRT100KP300A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXLRT100KP300Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLRT100KP300A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 300V 590V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1689 pcs Datuen fitxa MXLRT100KP300A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 300V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 590V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 333V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 100000W (100kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AR, Axial Beste izenak 1086-11287
1086-11287-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole