MXLRT100KP180CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP180CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLRT100KP180CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 180V 354V CASE 5A
Fitxak: MXLRT100KP180CAE3.pdf
  • Mezua
MXLRT100KP180CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLRT100KP180CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 180V 354V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1381 pcs Datuen fitxa MXLRT100KP180CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 180V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 354V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 200V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-11266
1086-11266-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)