MXLPLAD6.5KP33CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD6.5KP33CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MXLPLAD6.5KP33CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD6.5KP33CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6707 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-11173
1086-11173-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A