MXLPLAD36KP300CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD36KP300CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 300V 483V PLAD
Fitxak: MXLPLAD36KP300CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MXLPLAD36KP300CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD36KP300CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 300V 483V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa MXLPLAD36KP300CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 300V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 483V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 333V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A