MXLPLAD36KP220CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD36KP220CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 220V 356V PLAD
Fitxak: MXLPLAD36KP220CAE3.pdf
  • Mezua
MXLPLAD36KP220CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD36KP220CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 220V 356V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1196 pcs Datuen fitxa MXLPLAD36KP220CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 220V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 356V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 245V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A