MXLPLAD30KP85CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD30KP85CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V PLAD
Fitxak: MXLPLAD30KP85CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXLPLAD30KP85CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD30KP85CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 85V 137V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1153 pcs Datuen fitxa MXLPLAD30KP85CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-11078
1086-11078-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXLPLAD36KP100AE3
MXLPLAD36KP100AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Stockean: 1647 pcs
Deskarga: MXLPLAD36KP100AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP78CA
MXLPLAD30KP78CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V PLAD
Stockean: 1201 pcs
Deskarga: MXLPLAD30KP78CA.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP85CA
MXLPLAD30KP85CA
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V PLAD