MXLPLAD30KP220CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD30KP220CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 220V 356V PLAD
Fitxak: MXLPLAD30KP220CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MXLPLAD30KP220CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD30KP220CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 220V 356V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1315 pcs Datuen fitxa MXLPLAD30KP220CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 220V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 356V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 245V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-10978
1086-10978-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXLPLAD30KP20CA
MXLPLAD30KP20CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 20V 34V PLAD
Stockean: 1171 pcs
Deskarga: MXLPLAD30KP20CA.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP220CA
MXLPLAD30KP220CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 220V 356V PLAD