MXLPLAD18KP70CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD18KP70CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V PLAD
Fitxak: MXLPLAD18KP70CAE3.pdf
  • Mezua
MXLPLAD18KP70CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD18KP70CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 70V 113V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1650 pcs Datuen fitxa MXLPLAD18KP70CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXLPLAD18KP75CA
MXLPLAD18KP75CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V PLAD
Stockean: 2000 pcs
Deskarga: MXLPLAD18KP75CA.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP70CA
MXLPLAD18KP70CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V PLAD