MXLPLAD18KP18CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD18KP18CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Fitxak: MXLPLAD18KP18CAE3.pdf
  • Mezua
MXLPLAD18KP18CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD18KP18CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1916 pcs Datuen fitxa MXLPLAD18KP18CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 18V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 20V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 617A