MXLPLAD15KP7.0CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD15KP7.0CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7V 12V PLAD
Fitxak: MXLPLAD15KP7.0CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXLPLAD15KP7.0CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD15KP7.0CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 7V 12V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1869 pcs Datuen fitxa MXLPLAD15KP7.0CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.78V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-10878
1086-10878-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1251A (1.251kA)
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXLPLAD15KP7.0A
MXLPLAD15KP7.0A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 7V 12V PLAD
Stockean: 1848 pcs
Deskarga: MXLPLAD15KP7.0A.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP7.0CA
MXLPLAD15KP7.0CA
fabrikatzaileak: Microsemi