MXL5KP43CA
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP43CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL5KP43CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A
Fitxak: MXL5KP43CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXL5KP43CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL5KP43CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5063 pcs Datuen fitxa MXL5KP43CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-9981
1086-9981-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXL5KP45CAE3
MXL5KP45CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V CASE 5A
Stockean: 4420 pcs
Deskarga: MXL5KP45CAE3.pdf
RFQ
MXL5KP43AE3
MXL5KP43AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A
Stockean: 4768 pcs
Deskarga: MXL5KP43AE3.pdf
RFQ
MXL5KP43CAE3
MXL5KP43CAE3