MXL15KP120CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP120CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL15KP120CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 120V 193V CASE 5A
Fitxak: MXL15KP120CAE3.pdf
  • Mezua
MXL15KP120CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL15KP120CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 120V 193V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1675 pcs Datuen fitxa MXL15KP120CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 120V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 193V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 133V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-9774
1086-9774-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 78A