MXL1.5KE9.1A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE9.1A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE9.1A.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE9.1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE9.1A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8034 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE9.1A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 13.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.65V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1086-9755
1086-9755-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Edukiera @ maiztasuna -