MXL1.5KE27CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE27CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE27CA.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE27CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE27CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8754 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE27CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 23.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 37.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9681
1086-9681-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXL1.5KE27A
MXL1.5KE27A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1
Stockean: 9685 pcs
Deskarga: MXL1.5KE27A.pdf
RFQ
MXL1.5KE300AE3
MXL1.5KE300AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 256V 414V CASE-1
Stockean: 5660 pcs
Deskarga: MXL1.5KE300AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE27CAE3
MXL1.5KE27CAE3