MXL1.5KE10CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE10CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.55V 14.5V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE10CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MXL1.5KE10CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE10CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 8.55V 14.5V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8285 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE10CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.55V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.5V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9601
1086-9601-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A