MX15KP64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MX15KP64CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX15KP64CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 104V CASE 5A
Fitxak: MX15KP64CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MX15KP64CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX15KP64CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64V 104V CASE 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1390 pcs Datuen fitxa MX15KP64CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 104V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Case 5A (DO-204AR) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-9410
1086-9410-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 144A