MX1.5KE43CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE43CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36.8V 59.3V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE43CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MX1.5KE43CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE43CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 36.8V 59.3V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3188 pcs Datuen fitxa MX1.5KE43CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 59.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9246
1086-9246-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX1.5KE400AE3
MX1.5KE400AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 324V 548V CASE-1
Stockean: 2793 pcs
Deskarga: MX1.5KE400AE3.pdf
RFQ
MX1.5KE43CA
MX1.5KE43CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 36.8V 59.3V CASE-1