MX1.5KE36CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE36CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE36CAE3.pdf
  • Mezua
MX1.5KE36CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE36CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3723 pcs Datuen fitxa MX1.5KE36CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 49.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 34.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9234
1086-9234-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A