MX1.5KE33CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE33CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE33CAE3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MX1.5KE33CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE33CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3709 pcs Datuen fitxa MX1.5KE33CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28.2V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9226
1086-9226-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX1.5KE350AE3
MX1.5KE350AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Stockean: 3371 pcs
Deskarga: MX1.5KE350AE3.pdf
RFQ
MX1.5KE33CA
MX1.5KE33CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1