MX1.5KE24CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE24CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20.5V 33.2V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE24CAE3.pdf
  • Mezua
MX1.5KE24CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE24CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 20.5V 33.2V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3397 pcs Datuen fitxa MX1.5KE24CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 33.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9206
1086-9206-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A