MX1.5KE20CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE20CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17.1V 27.7V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE20CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MX1.5KE20CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE20CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 17.1V 27.7V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3621 pcs Datuen fitxa MX1.5KE20CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 19V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9194
1086-9194-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A