MX1.5KE150CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE150CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 128V 207V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE150CA.pdf
  • Mezua
MX1.5KE150CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE150CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 128V 207V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3525 pcs Datuen fitxa MX1.5KE150CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 128V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 207V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 143V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9161
1086-9161-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A