MX1.5KE12CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX1.5KE12CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1
Fitxak: MX1.5KE12CAE3.pdf
  • Mezua
MX1.5KE12CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX1.5KE12CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3514 pcs Datuen fitxa MX1.5KE12CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10.22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 16.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9150
1086-9150-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 90A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX1.5KE12CA
MX1.5KE12CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1