MSMLJ43CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMLJ43CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMLJ43CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
MSMLJ43CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMLJ43CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 29525 pcs Datuen fitxa MSMLJ43CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMLJ (DO-214AB) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MSMLJ43CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSMLJ43AE3
MSMLJ43AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Stockean: 32054 pcs
Deskarga: MSMLJ43AE3.pdf
RFQ
MSMLJ45A/TR
MSMLJ45A/TR
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS
Stockean: 34008 pcs
Deskarga: MSMLJ45A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ43CAE3
MSMLJ43CAE3