MSMLJ30CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMLJ30CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMLJ30CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
MSMLJ30CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMLJ30CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 38486 pcs Datuen fitxa MSMLJ30CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMLJ (DO-214AB) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MSMLJ30CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSMLJ30CA
MSMLJ30CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Stockean: 19550 pcs
Deskarga: MSMLJ30CA.pdf
RFQ
MSMLJ33A/TR
MSMLJ33A/TR
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS
Stockean: 36564 pcs
Deskarga: MSMLJ33A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ30CAE3
MSMLJ30CAE3