MSMCJ150CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMCJ150CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMCJ150CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MSMCJ150CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMCJ150CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 60484 pcs Datuen fitxa MSMCJ150CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMCJ (DO-214AB) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MSMCJ150CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Edukiera @ maiztasuna -