MSMBJ54CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMBJ54CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMBJ54CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
MSMBJ54CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMBJ54CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 66224 pcs Datuen fitxa MSMBJ54CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak MSMBJ54CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSMBJ54CA
MSMBJ54CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA