MSDM75-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSDM75-08
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
Fitxak: MSDM75-08.pdf
  • Mezua
MSDM75-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSDM75-08 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4034 pcs Datuen fitxa MSDM75-08.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 800V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.6V @ 150A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea M2-1
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Three Phase
Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M2-1 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 800V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 75A