MPLAD7.5KP17A/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD7.5KP17A/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MPLAD7.5KP17A/TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MPLAD7.5KP17A/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD7.5KP17A/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 12110 pcs Datuen fitxa MPLAD7.5KP17A/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 7500W (7.5kW) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak MPLAD7.5KP17A/TRMS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 272A Edukiera @ maiztasuna -