MPLAD7.5KP11CA/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD7.5KP11CA/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MPLAD7.5KP11CA/TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MPLAD7.5KP11CA/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD7.5KP11CA/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 12763 pcs Datuen fitxa MPLAD7.5KP11CA/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 7500W (7.5kW)
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak MPLAD7.5KP11CA/TRMS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 412A