MPLAD6.5KP48CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD6.5KP48CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MPLAD6.5KP48CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MPLAD6.5KP48CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD6.5KP48CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 17433 pcs Datuen fitxa MPLAD6.5KP48CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak MPLAD6.5KP48CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPLAD6.5KP45CA
MPLAD6.5KP45CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Stockean: 16301 pcs
Deskarga:
RFQ
MPLAD6.5KP51AE3
MPLAD6.5KP51AE3
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Stockean: 17793 pcs
Deskarga:
RFQ
MPLAD6.5KP48CAE3
MPLAD6.5KP48CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
MPLAD6.5KP54A
MPLAD6.5KP54A
deskribapena: TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
MPLAD6.5KP51A
MPLAD6.5KP51A
MPLAD6.5KP48CA
MPLAD6.5KP48CA