MPLAD6.5KP10CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD6.5KP10CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena HI REL TVS
Fitxak: MPLAD6.5KP10CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MPLAD6.5KP10CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD6.5KP10CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena HI REL TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 14242 pcs Datuen fitxa MPLAD6.5KP10CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak MPLAD6.5KP10CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 383A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPLAD6.5KP110AE3
MPLAD6.5KP110AE3
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Stockean: 16543 pcs
Deskarga:
RFQ
MPLAD6.5KP110CA
MPLAD6.5KP110CA
Stockean: 17979 pcs
Deskarga:
RFQ
MPLAD6.5KP10CA
MPLAD6.5KP10CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V PLAD