MPLAD30KP45CAE3/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD30KP45CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MPLAD30KP45CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPLAD30KP45CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD30KP45CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 2366 pcs Datuen fitxa MPLAD30KP45CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak MPLAD30KP45CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 414A Edukiera @ maiztasuna -