MPLAD30KP160CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLAD30KP160CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MPLAD30KP160CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPLAD30KP160CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLAD30KP160CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 2505 pcs Datuen fitxa MPLAD30KP160CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 160V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 259V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 178V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak MPLAD30KP160CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPLAD30KP160CAE3
MPLAD30KP160CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V PLAD