MLCE18AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLCE18AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V CASE-1
Fitxak: MLCE18AE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MLCE18AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLCE18AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3739 pcs Datuen fitxa MLCE18AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 18V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 20V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1086-6599
1086-6599-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51A Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz