MASMLJ85AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ85AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLJ85AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Fitxak: MASMLJ85AE3.pdf
  • Mezua
MASMLJ85AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLJ85AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12096 pcs Datuen fitxa MASMLJ85AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1086-6557
1086-6557-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMLJ85AE3/TR
MASMLJ85AE3/TR
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: HI REL TVS
Stockean: 9997 pcs
Deskarga: MASMLJ85AE3/TR.pdf
RFQ
MASMLJ8.5A
MASMLJ8.5A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Stockean: 10163 pcs
Deskarga: MASMLJ8.5A.pdf
RFQ
MASMLJ8.5CAE3
MASMLJ8.5CAE3
Deskarga: MASMLJ8.5CAE3.pdf
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Deskarga: MASMLJ85A.pdf
MASMLJ9.0AE3
MASMLJ9.0AE3
deskribapena: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Deskarga: MASMLJ9.0AE3.pdf
MASMLJ8.5CA
MASMLJ8.5CA
Deskarga: MASMLJ8.5CA.pdf
MASMLJ8.5AE3
MASMLJ8.5AE3