MASMLJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ64AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLJ64AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Fitxak: MASMLJ64AE3.pdf
  • Mezua
MASMLJ64AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLJ64AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12995 pcs Datuen fitxa MASMLJ64AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1086-6525
1086-6525-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A Edukiera @ maiztasuna -