MASMLJ26AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ26AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLJ26AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Fitxak: MASMLJ26AE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
122 pcs
  • Mezua
MASMLJ26AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLJ26AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10132 pcs Datuen fitxa MASMLJ26AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1086-6461
1086-6461-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Edukiera @ maiztasuna -