MASMLG85A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG85A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Fitxak: MASMLG85A.pdf
  • Mezua
MASMLG85Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG85A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9974 pcs Datuen fitxa MASMLG85A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6372
1086-6372-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMLG8.5CA
MASMLG8.5CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Stockean: 9063 pcs
Deskarga: MASMLG8.5CA.pdf
RFQ
MASMLG8.5AE3
MASMLG8.5AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
Stockean: 9725 pcs
Deskarga: MASMLG8.5AE3.pdf
RFQ
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Deskarga: MASMLG85CA.pdf
MASMLG85AE3
MASMLG85AE3