MASMLG64AE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG64AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Fitxak: MASMLG64AE3.pdf
  • Mezua
MASMLG64AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG64AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9639 pcs Datuen fitxa MASMLG64AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6341
1086-6341-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A Edukiera @ maiztasuna -